Angajari

Inginer vanzari / service

Candidatul ideal
– Studii: fizician, inginer, biolog
– cunostinte de utilizare a computerului si software- programe uzuale word, excel, powerpoint, utilizare net, capacitate de invatare/utilizare programe specifice analiza instrumentala
– limba engleza bine, o a doua limba de circulatie internationala – contituie avantaj
– cunostinte economice, de marketing si comerciale elementare – constituie un avantaj
– carnet de conducere
– spirit de comunicare, adaptabilitate, organizat, capacitate de lucru in echipa, responsabilitate, disponibilitate la deplasari si la program flexibil-prelungit, dorinta de perfectionare, seriozitate, onestiate, dedicatie

Descrierea jobului
– desfasurare de activitati de ofertare-contractare, instalare, PIF, asistenta tehnica si service-are in domeniile echipamentelor de laborator, protectia mediului, life science, monitorizare radiatii nucleare

x